Kahve Süsleme yazıcısı

14.275,00 ₺

CoffeeShutter Kahve Süsleme makinası 

Coffee Ripples ,Coffee Printer

Value purchase - by , March 25, 2011
SKU: CFM-ALT-001
GTIN: 81

CoffeeShutter, Latte Süsleme Yazıcısı, Kahve baskı Makinesi, Coffee, Süt, Çay, Yazıcısı, Yenilebilir Mürekkep Yazıcısı, Çerezler, Kek ve benzeri Gıda Yazıcısı,Coffee printer, Coffee Ripples

Kahve Süsleme makinesi

 

 

 

 

 

Rakipsiz dayanıklılık, kalite ve güvenilirlik sunan Epson'un Micro Piezo baskı kafası teknolojisiyle donatılmıştır. Yüksek kapasiteli mürekkep deposu yazıcıya tam entegre olduğundan diğer mürekkep deposu sistemlerinin karmaşası veya sorunları olmadan güvenilir renkli baskının keyfini çıkarabilirsiniz.

,Temiz baskı Epson'un Hızlı Mürekkep Doldurma (FIT) teknolojisi, özel tasarlanan hava geçirmez başlıkları ve filtreleriyle minimum mürekkep atık düzeyini temin etmektedir. Kısma valfı mürekkep akışını kontrol eder ve geriye akışını önler ve ayrıca yazıcıyı çalışmanız gereken yere kolaylıkla ve güvenle taşıyabileceğinizi ifade eder.

Her mürekkep şişesinin kullanımda değilken depolamak için yeniden sızdırmazlığı sağlanabilen kapağı vardır.Yazıcınızdan maksimum değer, güvenilirlik ve gönül rahatlığı elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Canlı fotoğraflar son derece düşük maliyet Siyah, cyan, macenta, sarı, açık cyan ve açık macenta olmak üzere altı ayrı 70 ml gıda mürekkebi şişesi seti eklenmiş olduğundan paranızın tam karşılığını alırsınız.

Yüksek kapasiteli mürekkep şişelerinin her seti 6000 kahve ye yüksek kaliteli fotoğraflar basabilir ve  Kahve başına ultra düşük maliyet sunar.

içeriğindeki hazır  fotoğraf albümünden seçerek ya da kendi çektiğiniz her türlü fotoğrafı  basabilir

Tadımlık yenilebilir mürekkebi kullanarak, bu harika kahve yazıcı özelleştirilmiş latte süslemesini 10 ila 20 saniye içinde yapar. 

Cep telefonunu nasıl kullanacağını bildiğin sürece, en sevdiğin resimlerden birini kahve, süt, milkshake, sıcak çikolata, hatta kek üzerine basabilirsin. 

Tek yapmanız gereken, resmi yazıcıya yüklemek için, hoş ve kolay bir işlem Yapmanız için basit bir barkod taramak. 

Çalışma Durumu: 10 ℃ - 35 ℃,

Nem:% 20 -% 80. 

Yazıcı boyutu: 41 * 43 * 47cm. 

Yazıcı ağırlığı: 18kg. 

Yükseklik Ayarlama Sistemi: Kızılötesi ışın ile kontrol edilen otomatik ayar. 

Yazılım: Özelleştirme Yazılım desteği Win7, Win8, Win10System. 

Mürekkep Besleme Sistemi: 6 Ayrı Renk Kartuş. 

Voltaj: 220V. Güç

Hızı: 10W. 

Baskı Alanı: 11 * 11 CM Boyut. 

Kupa Yüksekliği: 0-18cm. 

Baskı Hızı: 10-20 S / Kupa. 

Mürekkep Türü: Yemeklik Gıda Mürekkebi, renkli CMY K.

Teknoloji: Mürekkep Püskürtmeli baskı.