t-shirt yazıcısı direk baskı

Lütfen Fiyat Sorunuz Lütfen Fiyat Sorunuz

t-shirt yazıcısı direk baskı

 

Ürün Resmi temsilidir

Üretici: CoffeeShutter
Value purchase - by , March 25, 2011
SKU: tsh-Yaz-001
GTIN: 8691234000103
Satıcı: db-bilgisayar
Teslim tarihi: 3-5 İŞ GÜNÜ

t-shirt yazıcısı direk baskı

 

pamuklu kumaşa direkt baskı yapar

Rakipsiz dayanıklılık, kalite ve güvenilirlik sunan Epson'un Micro Piezo baskı kafası teknolojisiyle donatılmıştır. Yüksek kapasiteli mürekkep deposu yazıcıya tam entegre olduğundan diğer mürekkep deposu sistemlerinin karmaşası veya sorunları olmadan güvenilir renkli baskının keyfini çıkarabilirsiniz.

Temiz baskı Epson'un Hızlı Mürekkep Doldurma (FIT) teknolojisi, özel tasarlanan hava geçirmez başlıkları ve filtreleriyle minimum mürekkep atık düzeyini temin etmektedir.

Kısma valfı mürekkep akışını kontrol eder ve geriye akışını önler ve ayrıca yazıcıyı çalışmanız gereken yere kolaylıkla ve güvenle taşıyabileceğinizi ifade eder. Sorunsuz Epson orijinal mürekkeplerini kullanmanız yazıcınızdan istediğiniz kaliteyi almanızı sağlar ve her mürekkep şişesinin kullanımda değilken depolamak için yeniden sızdırmazlığı sağlanabilen kapağı vardır.

Yazıcınızdan maksimum değer, güvenilirlik ve gönül rahatlığı elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Canlı fotoğraflar son derece düşük maliyet Siyah, cyan, macenta, sarı, açık cyan ve açık macenta olmak üzere altı ayrı 70 ml kumaş mürekkebi şişesi seti eklenmiş olduğundan paranızın tam karşılığını alırsınız.

Yüksek kapasiteli mürekkep şişelerinin her seti 1000 t-shirt yüksek kaliteli fotoğraflar basabilir ve baskı başına ultra düşük maliyet sunar.

Ürün etiketleri